SOSYAL MEDYA

Geçmiş dönemlerde, iletişiminde bilgilendirme ve haber alma araçları farklıydı. Genelde sözlü ve yazılı kaynaklar üzerinden medyatik iletişim sağlanıyordu. Toplum hayatına radyo ve televizyonun girmesiyle beraber “medya” kavramı da farklı anlamlara kaydı. Bugün internet erişimi olan herkes için, sosyal medya hayatın olmazsa olmaz bir fonksiyonu halindedir.

\

İÇERİK OLUŞTURMA

\

DOĞRU MECRA YÖNETİMİ

\

Moderasyon

\

Raporlama

\

FENOMEN ETKİLEŞİMİ

PRODÜKSİYON

Aslında “yapım” bağlamında kullanılan prodüksiyon, reklamcılıkta ürünü sunmak ve satmak için temel ticari unsurlardandır. Akıllıca hazırlanmış, firmanın stratejisine paralel ve yaratıcı prodüksiyonlar, ürünün geleceği açısından çok önemlidir. Bu nedenle profesyonel ekipmanlar kullanan, tecrübeli ekipler yapım konusunda hep bir adım önde olurlar. Tıpkı Ustazeka örneğinde olduğu gibi…

\

TANITIM VE REKLAM FİLMİ

\

FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ

\

PROFESYONEL SESLENDİRME VE MÜZİK

\

DRONE ÇEKİMLERİ

\

2D - 3D ANİMASYON

WEB SİTESİ

Bir zamanlar dükkan levhaları veya sokak tabelaları ile adres bulunuyordu. Hayatı dijital ortama taşıyan “İnternet” sayesinde, artık her hizmetin sitesi yapılabiliyor. İnsanların, firmaların, ürünlerin yeni adresleri sanal. Web siteleri, yazılım ve tasarımdan sonra barındırma sunucularında yerleşik olarak yer alıyor. İnternet tarayıcı programları aracılığıyla da etkileşim sağlanıyor.

\

ARAYÜZ TASARIMI

\

WEB YAZILIM

\

KURUMSAL MAIL VE SUNUCU YÖNETİMİ

\

SEO HİZMETİ

\

ADWORDS VE ADSENSE HİZMETİ

KURUMSAL DÖKÜMANLAR

Globalleşen dünyada aile işletmeleri hızla azalıyor. Firmalar genelde “kurumsal kimlik” kazanarak, sektörlerinde yerlerini sağlamlaştırıyorlar. Pazarlama dilindeki kavramlar, bir ürünün markalaşması için bazı mecburiyetleri de beraberinde getiriyor. Kurumsal renkler, logo tasarımı ve bunların tüm matbu evraklarda kullanılması kaçınılmaz. Kısacası, kalıcı ve etkili kurumsallar için “taze fikirler” gerekiyor.

\

MARKA OLUŞTURMA

\

LOGO TASARIMI

\

KURUMSAL MATBU EVRAK TASARIMLARI

\

KURUMSAL KONSEPT

\

ARAÇ GİYDİRME, PROMOSYONLAR VB.

MEDYA SATIN ALMA

Özellikle ekonomik faaliyetlerde “rekabet” kaçınılmaz bir unsur olarak yer alır. Bu önemli konuda en değerli silahlardan birisi reklamdır. Ustazeka, ihtiyaç görülen tüm medya satın alma işlerini özenle çözüyor. Yaratıcı afişler, gazete ilanları ve katalog tasarımı gibi konularda satın alma ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Ayrıca açık hava reklamlarında da etkili çözüm ortağınız olmayı sürdürüyoruz.

\

REKABET ANALİZİ

\

HEDEF KİTLE ANALİZİ

\

MEDYA SATIN ALMA

\

RAPORLAMA

MASAÜSTÜ YAYINCILIK

Tüm ticari alanlarda, kurum veya kişilerin tanıtımlarını yapmaları elzemdir. Masaüstü yayıncılığın değerli kısmı, tasarım aşamasıdır. Modern dünyada bu konuda broşürler, afişler, ilanlar gibi farklı materyaller kullanılıyor. Yetenekli ellerde hazırlanan kreatif tasarımlar daha etkili oluyor. Hangi algıların hangi amaç doğrultusunda etkilenmesi gerekiyor, sorusunu işin profesyonelleri cevaplıyor.

\

KATALOG TASARIMI

\

FÖY TASARIMLARI

\

AÇIKHAVA REKLAMLARI

\

YARATICI AFİŞ TASARIMLARI

\

GAZETE İLAN TASARIMLARI

\

BROŞÜR TASARIMLARI

EĞİTİM SETLERİ

Pazarlama ve satış odaklı firmalarda önemli dinamikler vardır. Bunları netleştirmek amaçlı eğitimler, verimlilik ve karlılığı artırır. Söz gelimi doğru iletişim, doğru analiz ve doğru iş yönetimi için profesyonel destek almak gerekiyor. Bizler NLP uzmanları eşliğinde, keyifli ve yararlı paylaşımlar yapıyoruz. Çalışanlara ve yöneticilere yönelik setlerle, eğitim ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

\

NLP VE İLETİŞİM BECERİLERİ

\

EMPATİ VE PREZENTASYON

\

TEMEL SATIŞ BECERİLERİ

\

ZAMAN VE STRES YÖNETİMİ

\

SWOT ANALİZİ

\

PEK ÇOK ANA BAŞLIKLA SUNUMLAR

KURUMSAL DANIŞMANLIK

Köklü şirketlerde “iş körlüğü” veya büyük işletmelerde “hantal sistemler” gibi sorunlar oluşabilir. Departmanlar arası iletişim ne kadar esnek, anlaşılabilir ve hiyerarşik olursa sorunlar o denli azalır. Bu nedenle ciddi saha deneyimi olan, tarafsız bir profesyonel bakış önemli değişimler yaratabilir. Kurumsal danışmanlık hizmetlerimizi denemeniz için pek çok neden var.

\

İSTATİSTİK ANALİZLERİ

\

GRAFİK OKUMA-DEĞERLENDİRME

\

İK ÖNERİLERİ

\

SEKTÖR VE SİSTEM YORUMLARI

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZLA BİRLİKTE, GERİDE KALAN ALTI SENEDE, UZMANLIK ALANLARIMIZA NE DENEYİMLER KATTIK?

Müşterilerimiz sıkı dostlarımız oldu. Bazılarıyla senelik anlaşmalar yaptık. Bazen bir büyük proje üzerinde birlikte çalıştık. Hep güzel olanı paylaştık.

Dilerseniz sizlerle de “uzman” kariyer deneyimimizi paylaşabiliriz. İşlerinizi kolaylaştıracak size özel bir “teklif” sunabiliriz. İstemeniz yeterli!